Obsah -


Aktuální nabídka práce

Server zveřejňující nabídky práce
BRIGÁDY VE ŠVÝCARSKU, i bez znalosti cizí reči a s ubytováním.

8.08.2015 | Kategorie: | Autor: Nabidky prace

Nabídky pracovních příležitostí v hotelnictví a gastronomii, ale také v zemědělství, stavebnictví (i nevyučení), farmaceutickém průmyslu, potravinářství a zdravotnictví (i pro pečovatelky) a v dalších odvětvích ….
V profesích barman, číšník, kuchař a pod. alespoň základní znalost němčiny, nebo francouzštiny, nebo italštiny podmínkou. Ostatní i bez znalosti cizí řeči.

UBYTOVÁNÍ v gastro / hoteliérství a zemědělství / potravinářství, stavebnictví, výrobě a v skladovém hospodářství z pravidla zajišťují zaměstnavatelé, v ostatních kategoriích často agentura.
Nutné být flexibilní /-á a reagovat ihned !

Trvalý pracovní poměr i brigády.
Lukrativní výdělky – cca. 7 x vyšší než v CZ (!), Sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost ….

V titulku uváděn statistický průměr 6.250,- CHF = 5.200,- € = 145.000,-CZK / měs. není překlep.

…Zní to pěkně, zřejmě jste však už zjistili, že najít práci ve ŠVÝCARSKU (nebo i jinde v zahraničí), podle Vašich kritérií, možností a schopností, není zrovna jednoduché.

Máme pro Vás spolehlivé ŘEŠENÍ:
Interaktivně aktualizován e-program, který Vám umožní zorientovat se v nepřehledném trhu práce a bezpečně umožní získat práci ve ŠVÝCARSKU (nejen) podle Vašich představ ….

• Info. jak získat PROGRAM (!) + 3 dobré rady grátis, v odpovědi zájemcům …

Děkujeme, že čtete inzerci pozorně a podepisujete se !


Kategorie
Obsah -