Obsah -

Aktuální nabídka práce

Server zveřejňující nabídky práce

Grafik/grafička

1.08.2015 | Kategorie: | Autor: Nabidky prace

Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy).
NÁPLŇ PRÁCE: grafické zpracování marketingových a obchodních materiálů s použitím pro webovou i tištěnou prezentaci, grafický návrh webových stránek a jejich doplňků, kreativní spolupráce s marketingovým oddělením – návrhy reklamních kampaní a akcí, aktivní spolupráce s produktovými manažery a se zástupci světových značek v oblasti IT a elektra.
POŽADUJEME: ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, VŠ vzdělání výhodou, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost, znalost práce v programech Photoshop, Indesign nebo Fireworks, znalost tvorby tiskových podkladů a znalost HTML výhodou, výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů.
NABÍZÍME: práci v dynamicky se rozvíjející firmě, silné zázemí ryze české firmy, prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů, zajímavé platové ohodnocení.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Kategorie

Obsah -