Obsah -

Aktuální nabídka práce

Server zveřejňující nabídky práce

NÁKUPČÍ

1.08.2015 | Kategorie: | Autor: Nabidky prace

MÍSTO VÝKONU: V Kasárnách č.p. 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
– vedení nákupní strategie
– zajištění komunikace s dodavateli
– organizace pravidelných setkání
– vyhledávání nových dodavatelů a hodnocení dle stanovených parametrů jejich úrovně a spolehlivosti
– vedení a aktualizace centrálních databází dodavatelů
– sledování stavu skladových zásob
– připravování podkladů od dodavatelů pro grafické a textové zpracování
– příprava podkladů pro copywritera a programátora
MZDA: základní plat 100,- Kč/hod ve zkušební době, po zkušební době navýšení + osobní finanční ohodnocení + ohodnocení za plnění časového plánu
POŽADUJEME:
– praxe na obdobnépozici
– uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
– minimálně SŚ vzdělání
– vedení obchodních jednání
– vyjednávání a prezentaci
– zvládnutí osobního time-menagementu
– pouze full time job – ne freelancer
– pečlivost
VÝHODOU:
– znalost polského jazyka
– znalost/praxe v nábytkářském odvětví
– orientace v technické dokumentaci
NABÍZÍME:
– zázemí rozvíjející se společnosti sídlící ve Vysokém Mýtě
– práci na plný úvazek
– podpora osobního rozvoje – školení v online marketingu
– motivující finanční ohodnocení

Kategorie

Obsah -