Obsah -


Aktuální nabídka práce

Server zveřejňující nabídky práce
OPERÁTOR/KA ZDRAVOTNICKÉHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA (z

15.08.2015 | Kategorie: | Autor: Nabidky prace

Náplň práce: přijímání a vyhodnocování tísňových výzev na lince 155 zdravotnického operačního střediska, poskytování telefonické asistované první pomoci, telefonické asistované neodkladné resuscitace, práce v nepřetržitém provozu ve 12ti hodinových směnách.
Kvalifikační a osobní předpoklady uchazeče: vzdělání ÚSO v oboru všeobecná sestra + specializace sestra pro intenzivni péči v oboru ošetřovatelské péče v anesteziologii, resuscitaci a intenzivní péči nebo VOŠ, VŠ – Bc. vzdělání v oboru zdravotnický záchranář, osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, znalost práce na PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, rozhodnost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, morální a trestní bezúhonnost, znalost místopisu Jihočeského kraje, znalost NJ nebo AJ výhodou, znalost operačního řízení výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci v oboru akutní medicíny na špičkovém pracovišti, pracovní poměr na plný pracovní úvazek, plat dle platných právních předpisů – 9.-11. platová třída, nástupní plat 16.200,- – 23.900,- Kč, po zapracování 18.900,- – 28.000,- Kč dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veř. službách a správě, příloha č. 6, proplacení přesčasové práce včetně zákonných příplatků, příplatky – směnný, za práci v So, Ne a ve svátek, za noční práci, osobní příplatek, podporu v odborném vzdělávání,5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, dotované stravenky, příspěvek na penzijní spoření nebo na životní pojištění.
Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, zašlete na níže uvedenou adresu nebo email: doprovodný (motivační) dopis a strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení, viz. text:
„Souhlasím, aby Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.“
adresa:Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje; Personální oddělení; Zdeňka Formanová; B. Němcové 1931/6; 370 01 České Budějovice; e-mail: formanovaz@zzsjck.cz; kontaktní telefon: 387 762 311, 387 762 321


Kategorie
Obsah -